На трех вулицях розташовано 208 будинкив.на перший и другий вулицях разом розташовано 135 буд.ак на

другий и третий 159.скильки будинкив розташовано на кожний вулици?

Ответы на вопрос

Отвечает Смоляров Никита.
1. 208-135=73(б.) - на третій вулиці;
2. 208-159=49(б.) - на першій вулиці;
3. 135-49=86(б.) - на другій вулиці.