Вычислите значение выражения: 2 2/3х+4 5/6-5 7/12, если 2/3х=1.


Ответы на вопрос

Отвечает Zhumabek Kundiz.
Якщо 2/3х =1, то рівняння матиме такий вигляд:
2*1+4 5/6-5 7/12= (переводимо у неправильні дроби і виходить)2/1+29/6-67/12=
(зводимо до спільного множника) у чисельнику буде: 24+58-67 а знаменник 12 = 15/12=1 3/12=1 1/4