У першому відрі 5 л.молока,удругому 4л.,а в бідоні—у 4 рази більше.ніж в обох відрах разом.Скільки

літрів молока в бідоні?Потрібен короткий запис,будь ласочка)

Ответы на вопрос

Отвечает Бухтоярова Лена.
1 видро - 5л }
2видро - 4л } ←----------------------------|
У бидон-?л, у 4 рази больше ниж --|
1) 5+4=9(л)
2) 9×4=36 (л)