.трьома косарками за 7 годин скосили траву з площі 42га.з якои площискоситьодна косарка за 4 годин


Ответы на вопрос

Отвечает Волк Дима.

1) 42:7= 6 (га) скосять 3 косарки за 1 годину

2) 6:3=2 (га) скосить 1 косарка за 1 год

3) 2*4=8 (га) скосить 1 косарка за 4 години

Відповідь: 8 гектарів.