У лижних змаганнях брали участь 17 хлопчиків і 8 дівчат. 5 хлопчиків і 3 дівчинки зійшли з

дістанціїї. Скільки лижників дійшли до фінішу?

Ответы на вопрос

Отвечает Фриз Эрик.
17+8=25 ,було лижників
5+3=8 зійшло лижників з дистанції
25-8=17 дійшло лижників до фінішу