За рік на килимовій фабриці виткали 1000 килимів.Килимів у формі овалу-128прямокутних у 5 раз

більше,а решту килимів виткали у формі круга.Скільки круглих килимів виткали на фабриці?

Ответы на вопрос

Отвечает Валеева Настя.
Всего - 1000 шт. Овальных = 128 шт.
Прямоугольных = 128*5 = 640 шт.
Остальные круглые -1000 - 640 - 128 = 232.шт.
Ответ: Круглых - 232 шт.