Допоможіть будь ласка задача: Із двох міст,відстань між якими 260 км, виїхали одночасно назустріч

один одному два автомобілі й зустрілися через 2 години. Другий автомобіль рухався зі швидкістю 70 км/год З якою швидкістю рухався перший автрмобіль?

Ответы на вопрос

Отвечает Назаренко Виктор.
1)  260-70*2=120(км)- проехал второй авто
2)  120:2=60(км/ч)-скорость второго авто
Отвечает Битемиров Дидар.
260 : 2 = 130км/год - швидкість зближення
130 - 70 = 60 км/год - швидкість першого автомобіля