Довжина ділянки прямокутної форми 8м а ширина вдвічі менше.знайди периметр цієї ділянки.


Ответы на вопрос

Отвечает Сердюк Лиза.
1)8/4=2(м) - ширина
2)8+2=10(м) - ширина и длина
3)10 * 2= 20(м) - периметр ділянки