Від селища до найближчого міста 184км. Із села в місто їде вершник зі швидкістю 10 км/год.Одночасно

назустріч йому з міста виїхав вантажний автомобіль.Через3 год вершникі автомобіль перебували на відстані 49 км.З якою швидкістю рухався автомобіль.

Ответы на вопрос

Отвечает Михеев Александр.
10*3=30км проїхав вершник за 3год.
184-30=154 км проїхати вершнику до миста
154-49=105 км проїхав автомобіль за 3 год
105/3=35 км/год швидкість руху автомобіля