Сума двох чисел 567400.Коли перше число зменшили на 7400,то числа стали рвними .Знайди кожне число.


Ответы на вопрос

Отвечает Сидоров Вова.

перше число-х

друге число-х-7400

сума обох-567400

Складемо рівняння

х+х-7400=567400

2х=567400+7400

2х=574800

х=574800:2

х=287400 перше число

287400-7400=280000 друге число

перевіримо:280000+287400=567400

 

2 спосіб

 

567400-7400=560000

560000:2=280000-перше число

280000+7400=287400-друге число