Траса лижних гонок складається з трьох ділянок.Перша ділянка має довжину 5,24км,а друга на 0,68км

довше першої,а третя-на 8,72 коротша суми першої та другої ділянки.Знайди довжину трассі.Роз вязати задачу по действиям!!!!Плиз!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Гордеев Никита.
1) 5,24 + 0,68 = 5,92 м - длина второго участка трассы.
2) 5,24 + 5,92 = 11,16 км - сумма длин первого и второго участков трассы.
3) 11,16 - 8,72 = 2,44 км - длина третьего участка трассы.
4) 11,16 + 2,44 = 13,6 км - длина всей трассы.
Ответ: 13,6 км.