У Івана X цукерок а в Сергія - Y цукерок Вони склали їх і поділили порівну Скільки цукерок отримав

кожен хлопець? Склади вираз і знайди його значення якщо X = 9, y =13

Ответы на вопрос

Отвечает Соколова Катя.
X+y=... 9+13=22 -сума цукерок Івана і Сергія Потім цю суму поділили порівну 22÷2=11
Отвечает Balan Sergei.
У Ивана 9 конфет
У Сергея 13
9+13 = 22 - склали конфеты 
22/2= 11 - поделили конфеты пополам