Через середину діагоналі BD прямокутного АВСD проведено пряму ,яка перетинає сторони ВС і АD

прямокутника в точках М і К відповідно,ВD=10см,МВ=6см,МС=2см.Обчисліть площу чотирикутника АМСК. Будь ласка допоможіть,дуже потрібно..........

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.
BC=AD=BM+MC=6+2=8см
AB=√(BD²-AD²)=√(100-64)=√36=6см-высота ABCD  ANCK
MC=AK=2см
S(AMCK)=AK*AB=2*6=12см²