Как роз'язать таку задачу вид зализничнойи одночясно в протележних напрямках вид'йихали два товарни

потяги. Перший потяг рухався зи швидкистю 40 км/год, а другий -зи швидкистю 35 км/год. Через скильки годин видстань миж потягами буде 1800 км ?

Ответы на вопрос

Отвечает Настачук Ратмир.
1)40+35=75(км/год) рухались 2 потяга разом за 1 годину;                                2)1800:75=24(год) видстань миж потягами буде 1800.                                     Вiдповiдь:24 години.