Уранцi в касi було 780 грн.За день видали 540 грн,а прийняли 430 грн.Скiльки грошей стало в касi на

кiнець дня? (Спробуй розв'язати задачу рiзними способами.)

Ответы на вопрос

Отвечает Барашкин Артём.

780-540=240(гр) осталось в касе

240+430=670(гр) стало в касе

ответ : в касе стало 670 гр

780-540+430=670(гр) стало в касе

ответ : в касе стало 670 гр