Довжина прямокутного паралелепіпеда дорівнює 48 см,ширина становить п'ять восьмих довжини,а висота

- дві третьїх ширини.Обчисліть об'єм цього паралелепіпеда

Ответы на вопрос

Отвечает Кондратьев Виктор.

48 * 5/8 = 30 (см) ширина; 2) 30 * 2/3 = 20 (см) висота. 3) 48 * 30 * 20 = 28800 см3 об'єм цього паралелепіпеда