Сторони трикутника дорівнюють 6 см 25 см і 29 см Знайдіть радіус вписаного кола даного трикутника


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Оля.
R=2S/(a+b+c).
a+b+c=6+25+29=60  см.
S=√(30·(30-6)(30-25)(30-29))=√(30·24·5·1)=√3600=60 см²
R=2·60/60=2 см.
Ответ: 2 см.