Трьом переможцям змагань з великого тенісу присуджено премії загальною сумою 15000 грн.Сума другої

премії 5000 грн.,що становить дві третіх першої премії .Скільки гривень становить третя премія?

Ответы на вопрос

Отвечает Вишнёвский Глеб.

1)5000/2*3+5000=12500(грн)-1 і 2 премії

2)15000-12500=2500(грн)3 премія

відповідь:2500грн 3 премія 

Отвечает Егоров Денис.

1) 5000*3:2=7500(грн) - перша премія

2) 5000+750012500(грн) - перша і друга премія

3) 15000-12500=2500(грн) - становить третя премія

Відповідь: 2500