Знайдіть значення змінної х, при якому значення виразів 2х-0,5 і 2.5 -1,5 х рівні.Повністю

обчислення

Ответы на вопрос

Отвечает Доронина Виолетта.
2х-0,5=2,5-1,5х
2х+1,5х=2,5+0,5
3,5х=3
х=3:3,5
х=⁶/₇
Отвечает Абдыкайым Нуртай.
2x - 0,5 = 2,5 - 1,5x 
2x + 1,5x = 2,5 + 0,5 
3,5x = 3 
x = 3 : 3,5 
x = 3 : ( 7/2 ) 
x = 6/7