З двох населених пунктів відстань між якими44, 62 км, виїхали одночасно двоє велосипедистів на

зустріч один одному.Швидкість одного з них15 км\год, а швидкість другого становить 96% швидкомсті першого.Через скільки годин вони зустрінуться?

Ответы на вопрос

Отвечает Мячина Александра.

1) 15*0,96 = 14,4 (км/год)- швидкість другого велос-да.

2) 14,4+15 = 29,4 (км/год)- швидкість зближення.

3) 44,62: 29,4 = 1,52 (год.)- зустрінуться.

1,52 години = 1 година 31 хвилина

Відповідь: через 1,52 години велосипедисти зустрінуться. 

Отвечает Овсейчук Дарья.

15*0,96=14,4км/ч скорость второго велосипедиста

15+14,4=29,4 км/ч общая скорость

44,62/29,4=1,52≈1ч31мин они встретятся