Тік төртбұрыш пішінді жер учаскісінің қабырғаларының қатынасы 1 бүтін 9-дан 5-ке тең. Оның ұзындығы

420 м. Тік төртбұрыш пішінді жер учаскісінің ауданы неше гектар?

Ответы на вопрос

Отвечает Gold Crazykonan.
14x=420
x=30
9x=9*30=270
S=420*270=113400