Відстань між селом і містом-20км.турист йшов із села в місто зі швидкістю 4км\год.на якій відстані

від села він був через 2 год.

Ответы на вопрос

Отвечает Панова Алина.
20:4=5(км) - відстань за 1 годину
5+5 =10(км) - відстань за 2 години