Відріз полотна, який коштує 112грн. продали двом покупцям. Перший купив 5м. полотна, а другий - 3м.

Скільки гривень заплатив кожен покупець? Скажите только ключевие слова будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Скирдакова Анастасия.
1) 5+3=8 (м.)-загальна довжина;
2) 112/8=14 (грн.)-однакова величена;
3) 5*14=70 (грн.)-заплатив 1 покупець;
4) 3*14=42(грн.)