ЗАДАЧА 1З ОДНІЄЇ ДІЛЯНКИ ЗІБРАЛИ 5428 Ц СТОЛОВИХ БУРЯКІВ,А З ДРУГОЇ - У 7 РАЗ БІЛЬШЕ.ЧЕТВЕРТУ

ЧАСТИНУ ВСІХ БУРЯКІВ ПОКЛАЛИ В ОВОЧЕСХОВИЩЕ.СКІЛЬКИ ЦЕНТНЕРІВ ПОКЛАЛИ В ОВОЧЕСХОВИЩЕ? ЗАДАЧА 2РОЗМІРИ спортивного комплексу, що має форму прямокутника, 125 м і 350м.14950 м2 займає каток,а дві третіх решти площі - спортивні майданчики.Знайди площу спортивних майданчиків?

Ответы на вопрос

Отвечает Сокол Кирилл.

Задача 1 

1) 5428×7=37996(ц) зібрали з другої ділянки.

2)5428+37996=43424(ц)буряків разом.

3)43424÷4=10856(ц) поклали в овочесховище.

Отвечает Костылёв Данил.

1)5428 * 7=37996(ц.)- з другої ділянки.

2)37996+5428=43424(ц.)-всього.

3)43424/4=10856(ц.)-поклали в овочесховище.