Середнє арифметичне шести чисел дорівнює 17. Після того, як одне з шести чисел видалили, середнє

арифметичне п'яти чисел стало дорівнювати 19. Чому дорівнює видалене число?

Ответы на вопрос

Отвечает Радкевич Павел.
Среднее арифметическое чисел - это сумма всех чисел, делённая на их количество.
17 * 6 = 102 - сумма шести чисел
19 * 5 = 95 - сумма пяти чисел
102 - 95 = 7
Вiдповiдь: число 7.