Сім послідовних натуральних чисел виписали в ряд.Сума трьох найменших чисел дорівнює 33.Чому

дорівнює сума трьох найбільших? А:39 Б:37 В:42 Г:48 Д:45 Підскажіть.Завчасно дякую..

Ответы на вопрос

Отвечает Хрящевська Таня.
Нехай перші три послідовних числа х, х+1, х+2.Їх сума 33
х+х+1+х+2=33
3х+3=33
3х=30
х=10
10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 - послідовні числа
14+15+16=45 -сума трьох найбільших
Відповідь: 45