У магазині було 23 мішків борошна.Третю частину магазин продав а решту поділив порівну між трьома

кіосками.По скільки мішків борошна одержав кожний кіоск.

Ответы на вопрос

Отвечает Сентялёва Валерия.
1-1/3=2/3-лишилось борошна після того як продали третину
(23/3)*2=46/3(мішків) лишилось
некоректна умова-мішки повинні бути в цілих числах
(46/3)/3=46/9(мішків) отримав кожен кіоск