Прокоментуй розвязання задачі та запиши його діями. Максим зібрав у саду 8 жовтих і 7 червоних

яблук. після того як він дав кілька яблук сусідові, залишилося ще 9 яблук дав Максим сусідові?

Ответы на вопрос

Отвечает Зайцев Дмитрий.
1) 8+7=15 (я)
2) 15 - 9=6(я)