Кеше термометр -9°с - ты көрсетсе, бүгін -3°с-қа өзгерді. Бүгін термометр неше градусты көрсетіп

тұр?

Ответы на вопрос

Отвечает Ибрагимова Яна.
-9-(-3)=-9+3=-6 бугын -6°с болып тур