Число 56 розкладіть на два доданки так, щоб 1/3 першого доданка дорівнювала 1/4 другого.


Ответы на вопрос

Отвечает Коротков Рома.
Сума двох доданків дорівнює:
(1/3)+1/4)=7/12=56
7/12=56  |÷7
1/12=8   ⇒
1/3=4/12=4*8=32
1/4=3/12=3*8=24
Відповідь: 32 та 24.
Отвечает Перелыгин Савватий.
1/3 + 1/4 = 7/12 - сложили части
56 : 7/12 = 96 - нашли целое
96* 1/3 = 32 - первая часть
96 * 1/4 = 24 - вторая часть
ОТВЕТ  24 и 32
Проверка: 24 + 32 = 56 - правильно.