!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Шановні,дуже потрібна допомога. в мене є ось вся базова інформація. Не можу рухатись далі, оскільки маю лише 2 значення- чисельність і валову продукцію. Як виходячи із цих 2 показників можна розрахувати всі інші? Вони всі пов'язані між собою. Валова продукція тис. грн за планом-12818, фактично-12114 Середньооблікова чисельність робітників за планом 47, фактично-43 Загальна кількість відпрацьованих усіма робітниками людино-годин Загальна кількість відпрацьованих усіма робітниками людино-днів Середнє число днів роботи одного робітника Середня тривалість робочого дня , год Виробіток одного робіт¬ника: середньогодинний, грн

Ответы на вопрос

Отвечает Шайхеева Маша.
В 2016 году - дней работы -247 дн.   часов работы - 1974 ч.
1) Количество человеко-часов - фактически - 43*1974 = 84882 чел-час.
по плану - 47*1974 = 92778 чел-час
2) Количество человеко-дней - по плану 47*247 = 11609 чел-дн.
фактически = 43*247 = 10621 чел-дн.
3) Средняя продолжительность рабочего дня - 8 час.
4) Средне часовая выработка на одного работника. 
По плану - 12818 / 92778 = 0,1382 грн/час
Факт - 12114 / 84882 = 0,1427 грн/час