ПОЖАЙЛУСТА. СРОЧНО НУЖНО РЕШИТЬВідстань від вулика до квітів 20м, а до куща - 50м. Уранці бджілка

спочатку віднесла до вулика нектар з квітів, а потім полетіла до куща. Яку відстань подолала бджілка?

Ответы на вопрос

Отвечает Зорина Мария.

20+20=40(м)

40+50=90(м)

P.S там же не сказано що бджілка вернулась до вулика !!!!