Розв'яжіть рівняння √3sin3x-cos3x=1 методом введення допоміжного аргументу Будь ласка

розв'яжіть,буду дуже вдячна))))

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.
Наверное так
sqrt(3)*sin3x+cos3x=1
sqrt(3)/2*sin3x+1/2cos3x=1/2
sin(3x+П/3)=1/2
3x+П/3=П/6+2Пn
3x=2Пn-П/6   x=2/3Пn-П/18
3x+П/3=П5/6+2Пn
3x=П/2+2Пn
x=П/6+2/3Пn