З двох пунктів, відстань між кими дорівнює 60 км,назустріч один одному одночасно виїджаютьдва

велосипедисти зі швидкістями 10 км/год та 14 км/год. Чому буде дорівнювати відстань між ними через 3 години ?

Ответы на вопрос

Отвечает Юферев Андрей.

1)10+14=24 км/год швидкість сближення

2)24*3=72 км подолають за 3 години

3)72-60=12 км відстань між ними 

===================================