Обчисліть периметр п-кутника, кожна сторона якого дорівнює 5см,якщо:1) п=10; 2) п=200; 3) п=1000;


Ответы на вопрос

Отвечает Книжников Костя.
1)10*5=50
2)200*5=1000
3)1000*5=5000