Сума 2 чисел 8,4. Одне з них на 13,2 менше , від другого . знайдить ці числа


Ответы на вопрос

Отвечает Семенова Злата.
Одне число х
друге х+13,2
сума 8,4
х+х+13,2=8,4
2х=8,4-13,2
2х=-4.8
х=-4,8:2
х=-2.4 одне число
-2,4+13,2=10.8 друге число
===============================