Сума довжин ребер прямокутного паралелепіпеда ABCDA1B1C1D1 дорівнює 80 метрів. Знайдіть довжини

його ребер, якщо у нього один із вимірів на 3 см. більший за другий і на 20 см. менший від третього.

Ответы на вопрос

Отвечает Белякова Наташа.
Х см - ІІ
(х+3)см - І
(х+3+20)=(х+23)см - ІІІ
у паралелепіпеда 12 ребер, по 4 однакових
80м=8000см
(х+х+3+х+23)*4=8000
12х=8000-104
12х=7896
х=658(см)= 6м 58 см - ІІ вимір
6 м 58 см+3 см = 6 м 61 см - І
6 м 61 см+ 20 см= 6м 81 см - ІІІ