Цуценя і кошеня злякалиля одне одного й одночасно побігли в протилежних напрямках.На якій відстаня

вони будуть через 5с якщо цуценя бігло зі швидкістю 12м\с,а кошеня 8 м\с?

Ответы на вопрос

Отвечает Бурлакова Кристина.
1) 12+8=20(м/с)-загальна швидкість;
2) 20*5=100(м)
Відповідь:на 100м вони будуть через 5с.