У парку 18 беріз стільки ж кленів а каштанів- на 10 менш ніж беріз і кленів разом.Скільки в парку

каштанів?

Ответы на вопрос

Отвечает Дрюпина Лиза.

18+18=36д- берез и кленов вместе

36-10=26к- каштанов в парке

 

 

Отвечает Ковалёв Дима.

18+18=36беріз і кленів

36-10=26 каштанів