Как решить уравнение со скобой (24+х)-21=10


Ответы на вопрос

Отвечает Чернова Александра.
1) потрібно  відкрити дужки
24+х-21=10
2) всі відомі значення  перенести у праву частину, а невідомі у ліву(але не забуваємо, що при перенесенні значення з однієї частини в іншу знак міняється на протилежний)
х=10+21-24
х=7
Отвечает Любимцева Ксения.
24+x=21+10
24+x=31
x=31-24
x=7
Ответ: x= 7