Купили 5 кг огірків, 4 кг помідорів і 3кг яблук.У скільки разів менше купили яблук, ніж овочів?


Ответы на вопрос

Отвечает Дюков Антон.
1) 5+4=9 ( кг )
2) 9:3=3 ( р. )