Після підвищення ціни на 10% стіл став коштувати 1760 грн. знайти початкову ціну стола


Ответы на вопрос

Отвечает Шматков Данил.
1) 1760,00:100*10=176,00 (грн.) 10% стоимости
2) 1760,00-176,00=1584,00 (грн.) первоначальная стоимость