2.Знайти об’єм прямокутного паралелепіпеда, якщо: а) довжина трьох вимірів 10 см, 5 см, 8 см; б)

площа нижньої основи 4 см2, а висота 5 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Усков Никита.
А)
V = a* b * c,
V = 10 * 5 * 8 = 400 (см³);
б)
V = S осн. * h,
V = 4 * 5 = 20 (см³)