Середнє арифметичне 20 різних додатніх цілих чисел дорівнює 20. Яке максимально можливим числом

може бути найбільше серед них число?

Ответы на вопрос

Отвечает Султанова Улжан.
Нехай число яке поділили на 20 буде Х, тоді Х/20=20. Х=20×20=400.
Тобто є 20 чисел, які в сумі дорівнюють 400. Найменше ціле і додатнє число це 1. Отже віднімимо 19 одиниць від 400 і отримаємо найбільше число яке може бути. Відповідь:381.