Чи є число 9 коренем рівняння? а) х+7=16 б) 72:х=9


Ответы на вопрос

Отвечает Закатов Макс.
А) 9 + 7 = 16
б) 72:9=8

а) x = 16 - 7 = 9
б) 72:x=9/1; 9x=72 = 8
Отвечает Резщикова Настя.
Підставимо 9 замість x:
а) 9 + 7 = 16 (Так)
б) 72:9=8 (Ні)
Також можна так:
а) x = 16 - 7 = 9 (Так)
б) 72:x=9/1; 9x=72 = 8 (Ні)