Істеп берініздершы сөз есепты: Жүк машинасы 579 км жолды 13 сағатта журіп өтуі тиіс.Ол кара жолмен

35 км/саг жылдамтыкпен 9 сагат жургеннен кейын тас жолга шыкты,межелы жерыне мезгылынде жету ушын ол тас жолмен кандай жылдамдыкпен журуы тиыс?

Ответы на вопрос

Отвечает Скляр Яна.
S=579 km
t=13 саг
V1=35 km\саг
t1=9саг
t2=13-9=5 саг
V2=?


Шешуы:
S1=t1×V1=13 саг ×35 км=455 км
S2= Sжалпы-S1=579-455=124km
бизде t2 берилген
V2=S2:t2= 124 : 5=24.8km\саг
Жауабы:24.8 км /саг