З двох туристичних баз, відстань між якими 34км, вийшли одночасно на зустріч один одному пішохід і

лижник. Пішохід ішовзі швидкістю 5км/ГОД, А ЛИжник - 12КМ/год. Через скільки годин вони зустрінуться?

Ответы на вопрос

Отвечает Аликина Оля.

1) 5 + 12 = 17 (км/ч) - скорость сближения

2) 34 : 17 =2 (ч.) -время

 

Ответ : через 2 ч они встретятся.