Перша зерноочисна машина за 6хв очищаэ 90кг зерна а друга за 4хв -80кг зерна за який час разом

очистятть ци машини 7т зерна

Ответы на вопрос

Отвечает Мазунин Никита.

1) 90 : 6 = 15

2) 80 : 4 = 20

3) 7000 : (15 + 20) = 7000 : 35 = 200

 

 

 

 

Отвечает Стариков Вася.

V1=90/6=15

V2=80/4=20

V=V1+V2=35

7000/35=200хв (ответ)