Условия задачи:У лижних змаганнях брали участь 17 хлопчиків і 8 дівчат.5 хлопчиків і 3 дівчинки

зійшли з дистанції.Скільки лижників дійшли да фінішу.?

Ответы на вопрос

Отвечает Пилипенко Максим.
1)17+8=25(лижникiв) брали участь у змаганнях
2)25-5-3=17(л.)
вiдповiдь: 17 лижникiв дiйшли до фiнiшу.