Поле площею 150га на 72% засаджено цукровими буряками. Скільки гектарів поля засадженно буряками?


Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.
Знайдемо 72% від 150га
(150÷100)×72=108га засаджено буряками.
Отвечает Богданова Светлана.
72%=72/100=0,72
150*0,72=108 га